úterý 5. srpna 2014

O webu: úvodní slovo

Vítáme Vás na webových stránkách, které mají za cíl vytvořit na okrese Benešov života schopný regionální webový portál. V tento moment jsou funkční sekce Okres Benešov, Soukromá inzerce a Regionální rozvoj.

Cílem projektu je určitým způsobem nabídnout nejen kvantitativní množství informací, ale klást důraz i na kvalitu obsahu. K obsahu webu může přispívat každý. Webový portál využívá systém Blogger.com od společnosti Google. Pro možnosti vkládání příspěvků zašlete žádost pomocí kontaktního formuláře a následně budete moci zveřejňovat přes svůj Google účet příspěvky na regionálním nezávislém portálu.

Inzeráty do kategorie Soukromá inzerce lze vkládat obdobným způsobem.

Před samotnou registrací nás můžete kontaktovat a projednat důvody zájmu o registraci. Administrátor si vyhrazuje kdykoliv zrušit přístup a to i bez udání důvodu. To se může stát především z následujících příčin:

  1. příspěvky budou odporovat platným zákonům České republiky
  2. kvalita příspěvků nebude odpovídat úrovni webu
  3. pokud u nově registrovaného uživatele nebude do 30 dnů od data registrace zaznamenáno přihlášení do neveřejné části stránek, může být také  registrace tohoto uživatele zrušena
Pokud máte zájem pouze o vložení např. jednoho příspěvku, můžete na email podblanicke@gmail.com tento text zaslat a ten bude následně pod vaším jménem zveřejněn. Vyhnete se tudíž zbytečné registraci.

Žádné komentáře:

Okomentovat